Przebrania i kostiumy

Chcesz urozmaicić swoje życie intymne i popuścić wodze fantazji? Wykreuj niecodzienny scenariusz w swojej sypialni, w seksownym kostiumie. Proponujemy uwodzicielskie stroje dla kobiet, które dodadzą pikanterii i smaczku, podczas intymnych spotkań. Każda kobieta znajdzie tutaj coś dla siebie!

Kostiumy erotyczne zostały opracowane tak, aby przykuwały wzrok, kusiły i wzbudzały pożądanie. Wykonane z wygodnych i komfortowych materiałów, opinają ciało, podkreślając zmysłowe kształty. Doskonale leżą na każdej sylwetce, uwydatniając wszystkie Twoje atuty, jednocześnie korygują krępujące fałdki czy rozstępy. Wszystkie seksowne przebrania, pomogą Ci na nowo, odkryć przyjemność i namiętność w łóżku.

Nie wstydź się swoich fantazji i podnieś temperaturę w sypialni, w niecodziennej stylizacji. Wybierz nasze kostiumy erotyczne, zarówno w jednoczęściowej postaci lub oryginalnego kompletu. Wszystkie stroje, wyglądają naprawdę realistycznie i nie krępują ruchów, a Ty możesz wybierać spośród wielu fasonów. Kunsztowne i finezyjne przebrania, to zadowolenie oraz satysfakcja obojga partnerów. Dołączone do wielu kostiumów akcesoria oraz rekwizyty, dodadzą pikanterii i stworzą więcej możliwości, dobrej zabawy. Seksowne kostiumy, na pewno dostarczą wielu niezapomnianych wrażeń.

Filtruj według

Rozmiar

Rozmiar

Kolor

Kolor

Cena

Cena

  • 89,00 zł - 150,00 zł

Rodzaje

Rodzaje

Aktywne filtry