Body damskie

Piękne, a zarazem praktyczne body, idealnie podkreśla kobiece kształty oraz wyszczupla sylwetkę. Nie ma lepszego rozwiązania, aby uzyskać pożądany przez kobiety na całym świecie, kształt klepsydry. Specjalna konstrukcja, modeluje biust, wyszczupla talię, brzuch i koryguje cały kształt sylwetki. Poczuj się komfortowo, uwodzicielsko i seksownie, w rozmaitych odsłonach bielizny.

Modelująca talię i piersi bielizna, jest często wybierana przez Panny Młode. Każda kobieta w dniu ślubu chce olśniewać idealną figurą, być piękna, czarująca i pewna siebie. Bezszwowe body, doskonale spełni te wszystkie oczekiwania. Bielizna bezszwowa, jest idealna do stylizacji z lekkiego i prześwitującego materiału. Body w neutralnym odcieniu, stapia się ze skórą naszego ciała, dlatego jest zupełnie niewidoczne pod ubraniem.

Znudziła Cię klasyczna bielizna? Koronkowe body wygoni nudę i wprowadzi intymny nastrój, który rozpali zmysły Twojego partnera. Delikatne i gustowne tkaniny, w połączeniu z haftem czy koronką, to propozycja dla pewnych siebie i odważnych kobiet. Body modelujące, sprawdzi się pod obcisłe stylizacje, wysmuklając ciało i maskując drobne niedoskonałości figury. Zakładając odpowiednią bieliznę odejmiesz sobie kilka centymetrów w talii, uwydatnisz biust i pośladki. Podkreśl największe atuty każdej kobiety, w pięknej i wygodnej bieliźnie, jaką jest koronkowe body.

Aktywne filtry