Aby wyjść naprzeciw wysokim i zróżnicowanym wymaganiom konkurencyjnego rynku oferujemy szeroki wybór artykułów bielizny renomowanych producentów krajowych i zagranicznych. Tworzymy wysokiej jakości współpracę z naszymi dostawcami aby dostarczyć jak najlepsze produkty dla naszych wspaniałych klientów w konkurencyjnych cenach przy zachowaniu wysokiego poziomu obsługi klienta. Nasz dział doradcy jest w pełni do Państwa dyspozycji, który pomoże w dobraniu odpowiedniego produktu w takich kwestiach jak rozmiar, fason czy najlepsza forma dostawy. Zakupy w naszym sklepie są całkowicie bezpieczne poprzez szyfrowanie i ochronę danych osobowych oraz współpracę z rzetelnymi i kompetentnymi dostawcami usług szybkich płatności online na naszej platformie. Nasi partnerzy handlowi to liderzy branży: Ava, Gaia, Gorsenia, Obsessive, Gatta, Gabriella, Mitex, Julimex, Henderson, Cornette i inni. Nasza oferta obejmuje m.in. Biustonosze, majtki, komplety, rajstopy, pończochy, skarpetki, bieliznę ochronną i korygującą, piżamy, koszule nocne, halki, różnego rodzaju akcesoria wraz z dodatkami i inne.

Nasza oferta obejmuje m.in. Biustonosze, majtki, komplety, rajstopy, pończochy, skarpetki, bieliznę ochronną i korygującą, piżamy,koszule nocne, halki,różnego rodzaju akcesoria wraz z dodatkami i inne.

Na tle szerokiego rynku wyróżnia nas prostota poruszania się po witrynie i składania zamówień

Dla Państwa wygody wprowadziliśmy aż 60 dni na zwrot towaru, również aby zwrot przebiegł jak najszybciej i bezproblemowo włączyliśmy usługę Wygodne zwroty polegającą na wypełnieniu bardzo krótkiego formularza następnie opłacenie przesyłki i nadanie do ponad 34 000 punktów w kraju poprzez najbardziej popularne metody jak paczkomat czy kurier bez problematycznego drukowania etykiet.

Nasz wykwalifikowany personel błyskawicznie odpowie na pytania zadane poprzez formularz kontaktowy lub czat dostępny na głównej stronie.

W naszym sklepie znajduje się ponad 4000 produktów co pozwala na odnalezienie odpowiedniego modelu dla siebie.

Kolejną ważną kwestią jest program lojalnościowy w naszym sklepie w którym przyznawane są punkty w zamian za zakupy, które można wykorzystać na bon zniżkowy na kolejne zakupy.

Czekamy również na Państwa sugestie dotyczące naszego sklepu, produktów jak i obsługi co pomoże jak najbardziej sprecyzować nasze działania do Państwa oczekiwań i potrzeb, gdyż zależy nam na budowaniu trwałej relacji z klientem oraz wielokrotnym spełnieniu jego potrzeb.

Udanych zakupów!

Życzy zespół justinn.pl