Dajemy Państwu gwarancje możliwości zwrotu czyli odstąpienia od umowy, zakupionej u nas bielizny w terminie do 60 dni od daty jej otrzymania.

W przypadku odstąpienia od umowy zawartej na odległość, umowa jest uważana za niezawartą. To, co strony świadczyły, podlega zwrotowi w stanie niezmienionym. Zwrot powinien nastąpić nie później niż w terminie 60 dni. Zakupione produkty należy zwrócić do siedziby sklepu na adres: ul. Osiedle Bydgoskie 21A 88-100 Inowrocław

Krok po Kroku

1. Prosimy o odesłanie zwracanej bielizny w opakowaniu zapobiegającym zniszczeniu towaru na nasz adres (prosimy o upewnienie się, że towar jest właściwie zabezpieczony na czas transportu. Bezpiecznym opakowaniem będzie np. kartonowe pudełko, w którym otrzymali Państwo produkt. Koperty nawet bąbelkowe nie stanowią wystarczającego zabezpieczenia i produkty w nie opakowane mogę ulec zniszczeniu). Do przesyłki prosimy dołączyć informację potrzebne do dokonania zwrotu (proponujemy wypełnienie poniższego Formularza Zwrotu) oraz dowód zakupu.

2. Po przyjęciu w firmie zwrotu kupujacy otrzyma niezwłocznie (nie później niż w terminie 5 dni od daty otrzymania przesyłki przez sklep) zwrot dokonanej wpłaty na rachunek bankowy.

3. W sytuacji odstąpienia od umowy koszty zwrotnej przesyłki dostarczenia produktów są po stronie klienta.

4. W przypadku wymiany na inny rozmiar, kolor bądź produkt prosimy o wpisanie takiej informacji w protokole dołączonym do przesyłki lub pobrać poniżej .

5. Prosimy o kompletne wypełnienie protokołu wraz z rachunkiem bankowym.

Wszystkie produkty dostępne w justinn.pl są fabrycznie nowe, wolne od wad fizycznych i prawnych i zostały legalnie wprowadzone na rynek polski. Reklamacje są rozpatrywane w terminie nie dłuższym niż 7 dni od daty złożenia. O wynikach reklamacji konsument będzie informowany telefonicznie lub drogą elektroniczną. Przesłanie reklamowanego produktu odbywa się na koszt kupującego.

Przedstawiamy kilka możliwości na złożenie reklamacji w naszym sklepie:

1. Przesłanie zgłoszenie na adres mailowy: sklep@justinn.pl

2. Przesłać zgłoszenie pocztą na adres ul. Królowej Jadwigi 1 88-100 Inowrocław

3. Złożyć osobiście w siedzibie sklepu ul. Królowej Jadwigi 1 88-100 Inowrocław

W razie dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego.