Pasy do pończoch

Proponujemy seksowne i uwielbiane przez kobiety pasy do pończoch. Zmysłowy dodatek damskiej bielizny, silnie oddziałuje na męską wyobraźnię i dodaje seksapilu każdej stylizacji. Pasy do pończoch nie muszą kojarzyć się z kiczem czy tandetą. Wysokiej jakości materiał, gładkie lub zdobione modele, zapinane w talii bądź pasie, czynią z klasycznej bielizny czarujący i kobiecy komplet.

Po klasyczne pończochy z pasem, sięgają kobiety w każdym wieku, bielizna wysmukla nogi i podkreśla kształt pośladków oraz talii. Wygodny dodatek, wykonany z przyjaznych dla ciała materiałów, nie sprawia dyskomfortu podczas noszenia. Wszystkie fasony pasów do pończoch posiadają regulacje, dlatego każda kobieta może dopasować bieliznę, do kształtu swojej sylwetki.

Pasy do pończoch charakteryzują się różną ilością podwiązek. Podwiązki, zapewniają stabilne utrzymanie pończochy na nodze, przez wiele godzin. Na co dzień, najlepiej sprawdzą się modele z 6 podwiązkami. Dla kobiet o krąglejszych kształtach lub Pań, które uwielbiają pończochy nylonowe, idealne będą pasy z 8 podwiązkami. Kobietom, które traktują pasy do pończoch jako ozdobę i dodatek do stylizacji, proponujemy fasony z 4 podwiązkami. Koniecznie zapoznaj się z tabelą wymiarów, każdy element bielizny, powinien być przede wszystkim wygodny, tylko wtedy zapewni Ci satysfakcję.

Filtruj według

Rozmiar

Rozmiar

Kolor

Kolor

Cena

Cena

  • 28,00 zł - 90,00 zł

Marka

Marka

Aktywne filtry