Halki i półhalki damskie

Halki damskie to trend, który znają już nasze babcie. Nic dziwnego, że co raz więcej kobiet, decyduje się, na takiego rodzaju bieliznę. Stosowane zazwyczaj pod sukienki i spódnice, tuszują widoczne elementy bielizny czy delikatne mankamenty sylwetki. Halki i półhalki, są zatem doskonałym rozwiązaniem pod prześwitujące, obcisłe lub ażurowe stylizacje.

Oprócz klasycznych modeli halek, polecamy również halkę półdługą oraz modelującą. Fason halki modelującej, podkreśla figurę, uwydatnia kobiece krągłości i dodaje większej pewności siebie. Prześwitujące czy przylegające do ciała sukienki, prezentują się korzystniej, w duecie z halką. Ponadto, każda stylizacja utrzymuje się znacznie lepiej, nałożona na halkę, niż bezpośrednio na gołe ciało.

Twoja ulubiona sukienka marszczy się i zbyt mocno przylega do ciała? Podczas upału spódnice przyklejają się do skóry, tworząc nieestetyczne odkształcenia? Zaopatrz się, w wygodną halkę! Wysokiej jakości materiał, jest przyjemny dla skóry i zapobiega elektryzowaniu się odzieży. Bawełniana halka, to dobre rozwiązaniem dla kreacji, wykonanych z drażniących ciało tkanin. Stylizacja nie traci swojego uroku czy eleganckiej formy, wręcz przeciwnie, halka maskuje odstające elementy bielizny i wysmukla ciało.

Filtruj według

Rozmiar

Rozmiar

Kolor

Kolor

Cena

Cena

  • 33,00 zł - 108,00 zł

Marka

Marka